Indywidualne kursy językowe

Biegnąca samotnie wysportowana kobieta wygląda, jakby biegła prosto do swojego celu. Nasza szkoła językowa oferuje indywidualne kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, a także kursy polskiego dla obcokrajowców, które w swoim zamyśle sa przeznaczone dla kursantów, którzy na nic się nie oglądając zmierzają do swojego celu, którym jest nauczenie się języka obcego.

Nasza szkoła językowa oprócz kursów grupowych oferuje też zajęcia indywidualne, w których uczeń może uczestniczyć samodzielnie, ale w ramach których mogą też Państwo utworzyć własną mini-grupę z kimś ze znajomych lub z rodziny.

Jeśli w zajęciach indywidualnych uczestniczy jedna osoba ich koszt wynosi 110 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut), w przypadku uczestnictwa w zajęciach większej liczby uczniów koszt godziny lekcyjnej wzrasta o 10 złotych za każdą dodatkową osobę, a więc w przypadku zajęć dla dwóch osób koszt godziny lekcyjnej to 120 zł., dla trzech osób – 130 zł. itd.

Na ogół spotykamy się na 2 godziny lekcyjne zajęć pod rząd (a więc na 90 minut), koszt typowego spotkania (2 razy po 45 minut) wynosi więc (w przypadku zajęć z jedną osobą) 220 zł.

Istnieje możliwość przeprowadzenia prywatnych lekcji u Państwa w domu lub w firmie, a jeśli miejsce zajęć nie jest odległe od centrum miasta dojazd lektora na takie zajęcia nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

W ramach zajęć indywidualnych oferujemy Państwu kursy języka angielskiego (w tym kursy business English), kursy języka niemieckiego (które są najpopularniejsze), a także kursy innych języków obcych: francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Obcokrajowcom oferujemy też kursy języka polskiego.

Rozwiążemy Ci język
Szkoła językowa Faster - kursy języków obcych metodą bezpośrednią.