Ceny kursów języków obcych

Świnka - skarbonka z tego zdjęcia jest w naszej szkole języków obcych symbolem zakładki, w której znajdują się informacje o cenach za nasze kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Koszt jednego miesiąca kalendarzowego zajęć (około 16 godzin lekcyjnych) w standardowych grupach (dwa spotkania tygodniowo, na każdym spotkaniu 90 minut zajęć) to 380 zł. Jest to stała comiesięczna kwota do zapłaty (niezależnie od miesiąca i niezależnie od liczby obecności). Zajęć, na które uczeń nie dotarł nie odliczamy od całkowitej miesięcznej ceny za kurs językowy.

Cena może różnić się w przypadku niestandardowych kursów języków obcych.

Kursy językowe indywidualne

Indywidualne kursy języków obcych to koszt 110 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut). Istnieje możliwość przeprowadzenia takich zajęć u Państwa w domu / w firmie, co – jeśli miejsce zajęć nie jest odległe od centrum miasta – nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Jeśli w zajęciach indywidualnych będą Państwo uczestniczyli wraz z kimś znajomym / z rodziny cena za każdą dodatkową osobę wzrasta tylko o 10 złotych za godzinę lekcyjną.

Rozwiążemy Ci język
Szkoła językowa Faster - kursy języków obcych metodą bezpośrednią.